LOKALIZACJA

Inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Las Winiarski, zaledwie 5,5 km od centrum miasta Busko-Zdrój, słynącego z licznych Sanatoriów Uzrowiskowych. Największym bogactwem ziemi buskiej są wody mineralne i borowina, które są naturalnymi czynnikami leczniczymi.  Miasto to znany w Polsce  i na świecie ośrodek sanatoryjno-wypoczynkowy. Gmina Busko-Zdrój przyciąga pięknym krajobrazem, licznymi zabytkami i rezerwatami przyrody. Bez wątpienia godny uwagi jest wspaniały park zdrojowy zaprojektowany w XIX wieku z licznymi kawiarenkami, w których można posłuchać muzyki na żywo.

Busko-Zdrój to miasto powiatowe, w związku z tym znajdują się w nim wszystkie istotne ośrodki użyteczności publicznej (Starostwo Powiatowe, Urząd Miasta i Gminy, Sąd Powiatowy, Szpital Powiatowy, Liczne Ośrodki Zdrowia, Urząd Pracy, Urzędy Pocztowe, ARiMR, liczne banki, Pływalnia Miejska, Przedszkola, Żłobki, Szkoły Podstawowe, Gimnazja, Szkoły Średnie, Kościoły, Muzea, Galerie itp.)

 

Zdjęcie parku zdrojowego z lotu ptaka

Osiedle  „Leśne Zacisze” stanowi swoistego rodzaju oazę ciszy i spokoju. Z dala od gwaru, w otoczeniu wszechobecnej zieleni objętej obszarem „NATURA 2000”. Bliskość ścieżek rowerowych wzmaga chęć odpoczynku i realizowania sportowych celów. Całość tworzy niebanalną okolicę do codziennego życia. To tutaj można zatrzymać się na chwilę po ciężkiej pracy i stworzyć swój własny azyl, w którym będziemy spełniać marzenia kolejnych etapów życia.

Zagospodarowanie Osiedla zapewnia mieszkańcom optymalną przestrzeń, a zarazem najwyższy stopień prywatności i bezpieczeństwa. Działki o powierzchni 10 arów umożliwiają indywidualną aranżację przydomowego ogrodu. Domy zaprojektowane zostały jako budynki parterowe z możliwością adaptacji poddasza. Zaprojektowana konstrukcja budynku daje możliwość indywidualnej aranżacji wnętrza. Styl architektury zabudowań utrzymany jest w prostej, ciepłej i eleganckiej estetyce.